Mājas lapas apkalpošana

Novārtā atstāta mājas lapa noteikti neliecina neko labu par uzņēmumu un atbaida potenciālo klientu, liekot domāt par to, vai uzņēmums vispār vēl darbojas. Tā kā mājas lapas uzturēšanai nepieciešamas ne vien specifiskas zināšanas, bet arī laiks, piedāvājam uzticēt mums šo darbu. Garantējam, ka regulāri mājas lapā tiks ievietoti jaunumi, atjaunota citi informatīvie materiāli, klientiem būs pieejama plaša informācija par Jūsu rīkotājām akcijām, turklāt mājas lapa tiks modernizēta ikreiz, kad to vēlēsieties vai tas būs nepieciešams sekmīgai reklāmas kampaņas norisei.

Profesionāla mājas lapas apkalpošana nodrošinās nepārtrauktu tās atrašanos meklētāju top augšgalā, jo mūsu radītajos tekstos tiks ietverti nepieciešamie atslēgas vārdi, tie būs saistoši lasītājiem un nodrošinās, ka pircējs izdarīs pasūtījumu tieši no Jums, nevis konkurējošā uzņēmuma.

Mēs piedāvājam sistemātisku darbu pie Jūsu mājas lapas, nevis kampaņveidīgu klientu piesaisti, kas nespēj nodrošināt vienmērīgu klientu plūsmu un līdz ar to – stabilus ieņēmumus uzņēmumam.

Mājas lapas apkalpošana:

  • Hostings;
  • tehniska mājas lapas uzturēšana;
  • jaunumu sagatavošana;
  • sadaļu tekstu atjaunināšana;
  • mājas lapas modernizēšana.

Comments are closed.

Call Now Button