“pakalpojumi

Mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas.

Mājas lapu izstrādē

Mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Mūsu galvenie darbības virzieni ir mājas lapas izstrāde, hostings, SEO optimizācija. Dažādu sarežģītības līmeņu mājas lapu izstrāde sākot no vienkāršām vizītkaršu tipu mājas lapām un beidzot ar interneta portāliem, interneta veikalu izstrāde, kuri atbalsta vairākas valodas, kategoriju sadaļas.

Katra no mūsu izstrādātajām mājas lapām atbilst jaunākajām tehniskajām prasībām un ir maksimāli ērta tās lietotājiem.

Kvalitatīvi izstrādāta mājas lapa Jūsu uzņēmumam veicina atpazīstamību plašajā interneta tīmeklī, kā arī kalpo kā mārketinga rīks jaunu klientu piesaistei.

Uzturēšana, apkalpošana un satura atjaunošana

Mēs piedāvājam pakalpojumu kompleksu, kura mērķis ir nodrošināt mājaslapas satura operatīvu atjaunināšanu – veiksim korekcijas gan tekstā, gan grafikā.
  • Informācijas un satura ievadi mājaslapā, ja to nevari vai nevēlies darīt pats
  • WordPress drošības uzturēšanu, nodrošinot regulārus platformas un izmantoto spraudņu (plugins) atjauninājumus
  • Ilgtermiņa projekta attīstīšanu, izstrādājot jaunas mājaslapas sadaļas un funkcionalitāti
Novārtā atstāta mājas lapa noteikti neliecina neko labu par uzņēmumu un atbaida potenciālo klientu, liekot domāt par to, vai uzņēmums vispār vēl darbojas. Tā kā mājas lapas uzturēšanai nepieciešamas ne vien specifiskas zināšanas, bet arī laiks, piedāvājam uzticēt mums šo darbu. Garantējam, ka regulāri mājas lapā tiks ievietoti jaunumi, atjaunota citi informatīvie materiāli, klientiem būs pieejama plaša informācija par Jūsu rīkotājām akcijām, turklāt mājas lapa tiks modernizēta ikreiz, kad to vēlēsieties vai tas būs nepieciešams sekmīgai reklāmas kampaņas norisei. Profesionāla mājas lapas apkalpošana nodrošinās nepārtrauktu tās atrašanos meklētāju top augšgalā, jo mūsu radītajos tekstos tiks ietverti nepieciešamie atslēgas vārdi, tie būs saistoši lasītājiem un nodrošinās, ka pircējs izdarīs pasūtījumu tieši no Jums, nevis konkurējošā uzņēmuma.
Mājaslapa

Ērti lietot mobilajās ierīcēs

Mobīlās ierīces

Veidojot mājaslapu, nedrīkst aizmirst par tās pielāgošanu mobilajām ierīcēm. Šobrīd vairāk nekā 60% no kopējā mājaslapu apmeklējuma pasaulē nāk no mobilajām ierīcēm, tāpēc jāpievērš uzmanība, lai to būtu vienlīdz ērti lietot kā mājas datorā, tā planšetdatorā un viedtālrunī.

Ātrums & ērtums

Mājaslapas ātrdarbība, satura ielādes ātrums, iepirkšanās ērtums – tas viss jāņem vērā un jāparedz izstrādes procesā, lai radītu mūsdienīgu, lietotājam draudzīgu mājaslapu!

Serveru pieejamība 99.9%

Visi hostinga plāni ir optimizēti populārākajām satura vadības sistēmām - Jūsu mājaslapa būs ātra, drošāka un stabilāka.

Drošība

Mūsu klientiem piedāvājam hostinga pakalpojumus augstākajā drošības un uzticamības līmenī!

Nets Solutions

Hostinga pakalpojumi

Nodrošināsim ātru, drošu un stabilu mājaslapu darbību internetā. Hostingu vajag izvēlēties ļoti atbildīgi. Interneta resursam vajag darboties stabili, tas ir svarīgi gan apmeklētājiem, gan meklētājiem. 

Ātrums

Mājaslapas hostingu uz ātriem serveriem, kas uzlabo tās ielādes un darbības ātrumu.

Reklāma

Reklāmu izvietošana

Piedavājam baneru un cita veida reklāmas iespējams dažādās mājas lapās.

Vai redzi vietu kur mājaslapā vari ievietot savu reklāmu? Sazinies ar mums: [email protected]

Mājas lapas izstrāde, hostings, SEO un SEM – popularizešana.

Dažādu sarežģītības līmeņu mājas lapu izstrāde sākot ar vienkāršām vizītkaršu tipa mājas lapām un beidzot ar interneta portāliem, kas atbalsta internetveikalu, vairākas valodas, kategoriju sadaļas.

Copyright © 2024 Nets Solutions, Ltd. All rights reserved.